Türk Kahvesi

Sade Türk Kahvesi :
Anadolu Türk Kahvesi 180Gram özel kutusuyla siz kahve severlerin hizmetinde. 19-20 Elek özel harman kahve çekirdeklerimizi siz kahve sevenlerin hizmetine sunuyoruz. Orta üstü (5) kavrulan kahvemiz her bir yudumda, enfes tatların damağınıza vurduğunu tadacaksınız. Özel ambalaj ve kutusuyla siz Türk Kahve sevenlerin hizmetinizdeyiz. 

Okkalı Türk Kahvesi :
Anadolu Okkalı Türk Kahvesi 180Gram özel kutusuyla siz kahve sevenlerin hizmetinde. 19-20 Elek özel harman kahve çekirdeklerimizi siz kahve sevenlerin hizmetine sunuyoruz. İçimi daha sert olan kahvemiz, yoğun kavrulması sonucunda çıkan aromaları, sert kahve svenler için ideal bir içime sahip. Özel ambalaj ve kutusuyla siz Okkalı Türk Kahve sevenlerin hizmetinizdeyiz.

Çikolatalı Türk Kahvesi :
Anadolu Çikolatalı Türk Kahvesi dünyanın en iyi kakao tozunu sizler için buldu ve türk kahvesiyle özel bir harman yaptı. Farklı tatlar arıyan kişiler için ideal olan kahvemiz, hem çikolata hem kahve tadı bir arada ve özel harmanıyla siz kahve sevenlerin hizmetinizdeyiz.

Fındıklı Türk Kahvesi :
Anadolu Fındıklı Türk Kahvesi Türkiye'nin ve Dünyanın en iyi markalarıyla çalışakta ve içinde kullandığımız fındık aroması ile Türk Kahvesine farklı bir tat katmaktadır. Kullanmış olduğumuz ürünlerin dünya markaları olmakla beraber, üretimde ISO standartlarına uyarak üretilen kahvemizi gönül rahatlıklığı ile tüketebilirsiniz. 180Gram Özel ambalaj ve kutusuyla siz kahve sevenlerin hizmetinde.

Damla Sakızlı Türk Kahvesi :
Anadolu Damla Sakızlı Türk Kahvesi Türkiyenin ve Dünyanın en iyi markalarıyla çalışmakta ve içinde kullandığımız damla sakızı ile türk kahvesine farklı bir tat katmaktadır. Kullanmış olduğumuz ürünlerin dünya markaları olmakla beraber üretimde ISO standartlarına uyarak üretilen kahvemizi gönül rahatlıklığı ile tüketebilirsiniz. 180Gram Özel ambalaj ve kutusuyla siz kahve sevenlerin hizmetinde.

Diğer bütün aromalı Türk Kahvelerini üreten firmamız, Talep edilmesi halinde en kısa sürede üretip siz kahve sevenlerin hizmetine sunabilmektedir.

Üretim bütün aşamalarında ISO standartlarına uyan firmamız, hijyen ve sağlık kurallarına da Tarım Bakanlığının denetimlerinden tam not alarak siz kahve sevenlerin gönül rahatlılığıyla kahvenizi tüketmeniz için durmaksızın çalışmalarına devam etmektedir.