Franchise - Bayilik

Franchising SSS
1-    Neden Anadolu Kahve Ekibine Katılmam gerekir ?
Anadolu Kahve ekibine katılarak kendi işinizin sahibi olma fırsatına erişirsiniz. Düşük yatırım, cazip kar oranları,   basit ve etkili satış modelli sayesinde hızlı geri dönüşüm oranı, Düşük sabit giderlerle işinizi daha kolay yürütme imkanı, Kontrollü ve hızlı büyüme, basit operasyonlar, eğitim programları, yer seçimi, ulusal ve bölgesel reklam fırsatları, işletme geliştirme yardımı, tasarım desteği ve bir çok konuda sizlere destek veriyoruz.
2-    Franchise bedeli nedir ?
Anadolu Kahve ailesi olarak Franchise bedeli almıyoruz.
3-    Anadolu Kahve Stant açmanın toplam maliyeti nedir ?
Her stant farklı olabileceği gibi standart stantlarımızda mevcuttur. Yatırımcının istediğine bağlı olan stantlarımız, küçük, orta ve büyük stant olmak üzere 3 farklı seçenek bulunmaktadır. Stant kurulacak alanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Bizler yatırımcılarımıza, orta ölçekli stantlarla başlamalarını tavsiye ediyoruz.  Bununla beraber cazip fiyatlarla farklı opsiyonlarla sizlere anahtar teslim stantlar sunuyoruz. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.
4-    Ne kadar para kazandırır ?
Anadolu Kahve mobil stantlarının ciroları, bulundukları lokasyona göre değişkenlik gösterir. Turistik alanlar, akaryakıt istasyonları, tarihi çarşılar, yöresel ürün satış noktaları ve halkın yoğunlukta olduğu her yer. Lokasyon seçimi ciro ve kar marjı gibi konularda oldukça önemli olduğu için Anadolu Kahve Franchise koordinatörümüz bu konuda yüksek hassasiyet gösterir ve size en uygun lakasyon bulma noktasında yardımcı olur.
Örneğin günlük 500 adet araç giriş sayısına sahip şehirler arasında hizmet veren bir akaryakıt istasyonu için günlük ciro ve kar marjı değişikliği, aynı şekilde turistik bir alanda açılmış mobil standın satış potansiyelinden farklı olabilir. Stant çalışanın performansı ile birer bir bağlantılır. Bizimle çalışmaya başladıktan sonra stant çalışanlarına performanslarını artırmaya yönelik uzaktan eğitimler yatırım boyunca hizmet verilmektedir.
5-    Anadolu Kahve Franchise Süreci
Başvuru formu doldurulduktan sonra,  Franchise  Danışmanlık ekibi forma istinaden ön görüşme gerçekleştirilir. Franchise adayı tarafından belirlenen bir Lokasyon var ise bunun bilgileri paylaşılır. Bir fizibilite hazırlanır ve adaya sunulur.  Her iki tarafta onaylarsa karşılıklı Franchise sözleşmesi imzalanır. Bu esnada stant ve ekipman seçimi yapılır. Tüm bu süreçler Franchise Danışmanlık ekibi kontrolü ve desteği ile gerçekleşir. Kısa sürece mobil stant devreye alınır, Eğitim için gerekirse yüz yüze veya uzaktan eğitim verilir.Franchise SSS

Diğer sorularınız için 0 532 629 07 23 Franchise Uzmanımızdan destek alabilirsiniz..